rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

24. 10. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Soutěž „O nejrozkvetlejší zahrádku“

Žít na vsi dřív znamenalo hospodařit na své půdě, ale protože dnes není nutné obhospodařovat velké lány, nutné k uživení, mohou mít lidé čas i na své květinové předzahrádky.

Je pravda, že malebnost vesniček vždy výrazně dokreslovaly právě rozkvetlé záhonky a okna plná květin. Touto soutěží chceme podpořit chuť našich obyvatel pečovat o nejbližší okolí svých domků, zvýšit spoluzodpovědnost za vzhled obce, a hrdost na to, že se i oni přičinili k pěknému estetickému dojmu z naší vísky. Soutěž byla vyhlášena 1.7. a každý z obyvatel může posílat své tipy buď v podobě fotky přes kontaktní emailovou adresu uvedenou na stránkách naší obce nebo i osobně návštěvou na obci či knihovně upozornit na svůj tip popř. jej může  napsat na papír a vhodit do k tomu určené krabice (za hlavními dveřmi do obecního domu). Navržená zahrádka bude ihned vyfotografována a přidána k soutěžním fotografiím.  Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne  3.12. a 5 vítězných fotografií bude umístěno na naše webové stránky. Hmotnou odměnou výhercům bude balení kvalitního hnojiva na květiny.

Vítězové soutěže „O nejrozkvetlejší zahrádku„.