rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

28. 2. 2021

obl

Bude polojasno až oblačno, během dne až skoro jasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 6 až 10°C, při nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ MÁTOVÝ NEBO CITRON

V sobotu 24. října 2015 k nám přijel Divadelní spolek Haleny s komedií Mátový nebo citron. Zaplnili jsme celý sál nejen místními obyvateli, ale přijeli za divadlem i lidé z okolních měst či dalekých obcí.
Představení bylo fantastické, rozesmáli celý sál a zpříjemnili nám tak sobotní večer.

Proto ještě jednou mnohokrát děkujeme! https://www.facebook.com/divadlohaleny?ref=ts&fref=ts

Zaručený úspěch měly luxusní zákusky z Cukrárny Gabriela z Napajedel.

Chceme také poděkovat Obecnímu úřadu Komárov za vyrobení pultu/kuchy. linky/dřezu, za připojení vody a elektriky do sálu Kulturního domu.
Děkujeme paní Katce Čedroňové za precizní úklid. Moc si toho vážíme.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách, organizaci a úklidu celé akce.

Děkujeme vám všem, kteří jste si toto představení nenechali ujít a vám ostatním ho můžeme jen doporučit :)

Fotky ve Fotogalerii.